ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили оновлену АЗК UPG

Омелян Шевчук

|

3 серпня у Львові на вул. Т. Шевченка, 200 відкрили після реновації суперсучасний АЗК UPG. Тепер тут побільшало паливно-роздавальних кранів, а на гостей чекає оновлений магазин та затишне Vivo Cafe.

Тепер UPG економить час клієнтів. Заправитися тут можна реактивно швидко – усі види пального (бензини А-92, А-95, брендовий upg 100, ДП) відпускаються зі 48 паливних і чотирьох газових паливно-роздавальних кранів.

АЗК UPG після відкриття – це масштабна затишна локація з власним магазином і Vivo Cafe, де професійна команда кухарів готує з-під ножа, використовуючи виключно натуральні інгредієнти. На гостей кафе чекають смачні страви та напої з оновленого меню: сезонна окрошка, паста, салати, великий асортимент бургерів, хот-доги тощо. А запашну каву подають із нових кавомашин.

Торговий зал сплановано за принципом duty free: світлова навігація, куток самообслуговування та маркет з великим вибором товарів для подорожуючих.

Змінився АЗК і ззовні. Оновлений комплекс має широкі паркомісця, велику зелену територію довкола. Колонки та навіси з яскравим освітленням та сучасними світлодіодними панелями створюють сучасний яскравий дизайн комплексу. У дизайні переважає чорний колір з неоновими елементами та традиційний для UPG зелений відтінок.

Після реновації кількість робочих місць на АЗК зросла втричі.

Подарунки з нагоди відкриття

З нагоди відкриття оновленого комплексу з 3 по 17 серпня UPG дарує подарунки та бонуси. У межах акції клієнти можуть отримати додаткові бонуси на наступну заправку (1 бонус – це 1 копійка) за заправку на картку UPGgood при купівлі від 2 л пального:

  • 50 бонусів/літр при купівлі газу;
  • 100 бонусів/літр при купівлі бензину або ДП.

Зауважимо, акція не діє при купівлі пального через сайт upg.ua та мобільний додаток upg.

Крім того, перші 830 гостей, заправляючи автомобіль будь-яким видом пального в будь-якій кількості на новому АЗК на вул. Т. Шевченка, 200, автоматично отримують подарунки.

ПРО UPG

Мережа АЗК UPG реалізує виключно високоякісне пальне, яке постачається відразу із заводу-виробника та не містить жодних присадок та домішок.

UPG здійснює постійний контроль за дотриманням всіх необхідних норм та правил транспортування та зберігання пального на всіх етапах.

Мережа UPG налічує 72 об’єкти у 16 областях України та стрімко розвивається далі.

Стати власником картки UPGgood можна, миттєво зареєструвавшись на касі або на сайті за цим посиланням. Також завантажуйте мобільний додаток в App Store та Google Play Market.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.