ОСТАННІ НОВИНИ

Із заказника «Торфовище Білогорща» вивезли 40 тонн будівельного сміття

Вероніка Рой

|

Протягом понеділка, 26 липня, із заказника «Білогорща» вивезли 40 тонн будівельного сміття. Про це інформує Львівська міська рада.

У Львові стартувала кампанію із захисту ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» від засмічення. Так, сьогодні Залізнична адміністрація вивозить накопичене сміття, а поліція розпочала посилене патрулювання.

«У п’ятницю було прийнято рішення виконавчого комітету «Про вжиття невідкладних заходів щодо приведення до належного санітарного стану території ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Одним із перших заходів, відповідно до рішення виконавчого комітету, буде ознакування території, встановлення відеоспостереження і очистка території від сміття. Зараз районна адміністрація звозить сміття до дороги і перевантажує його на великі машини. Сміття є багато, ми вже вивезли понад 40 тонн. Будемо намагатися до кінця місяця – середини серпня повністю очистити заказник. Далі маємо ознакувати територію і встановити відповідні знаки, що це – ландшафтний заказник», – розповів представник міського департаменту з питань поводження з відходами Роман Яцикович.

Натомість патрульна поліція організувала екіпажі, які вже від сьогодні у посиленому режимі патрулюватимуть територію заказника «Торфовище Білогорща». На порушників чекає штраф до 170 тис. грн.

Львів’янам, які хочуть вивести будівельне сміття, варто звернутися у два пункти прийому великогабитного та будівельного сміття – на вул. Жовківська, 18 та вул. Князя Лева, 4а.

Зазначимо, що торфовище «Білогорща» офіційно визнали ландшафтним заказником місцевого значення лише восени минулого року. Присвоєння охоронного статусу цій території ініціювали львів’яни, які ще у 2017 році писали відповідну петицію до Львівської міськради.

Як відомо, майже 92 га торфовища «Білогорща» розташовані на території Львова (Білогорща і Левандівка) та села Зимна Вода. Тут є унікальна флора і фауна, яка віднесена до Червоної книги України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *