ОСТАННІ НОВИНИ

Стало відомо, де планують збудувати нову АС №4 у Львові

Вероніка Рой

|

У Львові на вулиці Шевченка планують збудувати автостанцію №4 для упорядкування руху приміських та міжміських автобусних маршрутів у Яворівського напрямку. Проте ділянка, де хочуть збудувати АС, зараз перебуває власності АТ «Укрзалізниця». Про це повідомили в управлінні управлінні транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

24 червня відбулася виїзна нарада представників ЛОДА, Львівської міськради та «Львівської залізниці» щодо будівництва автостанції №4 у місті Львові.

Представники обласної та міської влади, а також «Львівської залізниці» переконані, що найбільш перспективною для будівництва автостанції є ділянка площею 0,336 га за адресою вул. Шевченка, непарна сторона, навпроти будинків №140-142. Проте зараз ця земельна ділянка перебуває у власності АТ «Укрзалізниця».

За результатами наради ЛОДА в найкоротший термін має направити звернення до Міністерства інфраструктури України щодо передачі зазначеної земельної ділянки Львівській міській раді для подальшого будівництва автостанції автобусних маршрутів.

Реклама партнерів

Натисніть на зображення для його збільшення

Додамо, що з вулиці Шевченка, 105 у місті Львові щоденно курсують 69 автобусів, які виконують 190 відправлень.

Зазначимо, нині автобусну станцію №4 розташована на вул. Шевченка, 152, на межі з Татарбунарською. Раніше йшли розмови про те, щоб її перенести до квазікільця на вул. Шевченка.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.