ОСТАННІ НОВИНИ

Ізраїль дозволив українцям в'їзд на свою територію. Які вимоги?

Вероніка Рой

|

З 14 червня 2021 року українці знову мають змогу подорожувати до Ізраїлю. Щоб потрапити в країну, громадяни мають отримати спеціальний дозвіл, зробити ПЛР-тест на коронавірус та відбути самоізоляцію. Про це інформує Державне агентство розвитку туризму України.

Для перетину ізраїльського кордону громадянам України потрібно виконати певні вимоги:

  • Отримати дозвіл на в’їзд в Ізраїль.
  • ПЛР-тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 год. до прильоту в Ізраїль. Після прибуття необхідно пройти додаткове тестування. На онлайн чергу в аеропорту Бен Гуріон можна завчасно зареєструватись за посиланням. Вимога також поширюється на тих, хто має сертифікат про вакцинацію або документ про одужання від COVID-19.
  • Громадянин повинен мати страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.
  • Медична декларація повинна бути заповнена не більше, ніж за 24 години до рейсу.
  • Усі міжнародні пасажири повинні піти на самоізоляцію на 14 днів. За умови, наявності двох негативних ПЛР-тестів, у визначені спеціальним протоколом дати, термін самоізоляції можна скоротити до 10 днів.

Особи, які були вакциновані або перехворіли COVID-19 НЕ в Ізраїлі, можуть скоротити термін самоізоляції виконуючи рекомендації МОЗ країни. Деталі – за посиланням.

Натомість особи, які мають довідку про вакцинацію або про одужання від COVID-19 В ІЗРАЇЛІ, не підлягають самоізоляції.

Реклама партнерів

ВАЖЛИВО: Усі вищезгадані документи необхідно роздрукувати і мати при собі.

Якщо іноземець не дотримуватиметься встановленого терміну самоізоляції, то наступний в’їзд до Ізраїлю для нього буде заборонений. Якщо пасажир подорожує транзитом, він повинен пред’явити ПЛР-тест, зроблений не більше, ніж за 72 год. до посадки в Ізраїлі (за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 год.).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.