ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські курсанти опановують новий курс із розпізнання вибухонебезпечних предметів

Омелян Шевчук

|

Курсанти Національної академії сухопутних військ вивчатимуть новий курс ETHAR (інформування та розпізнавання небезпек і загроз вибухонебезпечних предметів), що обов’язковий в НАТО. Про це львівському порталу повідомили у пресслужбі НАСВ.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась зустріч керівництва та науково-педагогічних працівників кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення факультету підготовки спеціалістів цього напрямку з інструкторами міжнародної тренувальної операції UNIFIER.

За словами начальника кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення підполковника Дмитра Окіпняка, основними питаннями порядку денного стали: розширення навчального курсу «Мінна безпека та протидія саморобним вибуховим пристроям», залучення інструкторів операції UNIFIER до участі в командно-штабних навчаннях «Інженер-2021», які щорічно проводяться з курсантами 3 курсу навчання у період квітня-травня на базі Центру імітаційного моделювання Академії, а також залучення канадських військових до проведення занять з навчальної дисципліни «Інженерне забезпечення бою за стандартами НАТО».

Реклама партнерів

«Це нова дисципліна, яку тільки ввели з січня місяця для вивчення досвіду участі військовослужбовців країн-членів НАТО в операціях та бойових діях під час виконання завдань інженерної підтримки, а також виконання вимог Дорожньої карти щодо вивчення іноземної мови», ‒ зазначив підполковник Дмитро Окіпняк. – «Що стосується розширення навчального курсу «Мінна безпека та протидія саморобним вибуховим пристроям», то ми це бачимо шляхом включення в нього курсу ETHAR (Explosive Threat And Hazard Awarenessand Recognition або Інформування та розпізнавання небезпек і загроз вибухонебезпечних предметів), який є обов’язковим для військовослужбовців НАТО».

Відвідуючи кафедру, канадські партнери оцінили її спроможності щодо підготовки майбутніх офіцерів інженерних підрозділів, відзначили роботу колективу щодо впровадження англійської мови під час навчання курсантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.