ОСТАННІ НОВИНИ

Туреччина скасовує вимогу до пасажирів з України пред’являти ПЛР-тест

Вероніка Рой

|

З 15 травня пасажирам, які летять до Туреччини з України, не потрібно пред’являти результати ПЛР-тестування. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Доступність подорожей за кордон поступово відновлюється для українського туриста. З 15 травня пасажирам, які летять до Туреччини з України, не потрібно пред’являти результати ПЛР-тестування.  Уряд Туреччини скасовує дану вимогу», – написав Ткаченко.

За його словами, декларація про наміри, яку на початку травня було підписано між Україною та Туреччиною – має перші результати.

«Світ вже не буде таким, як раніше. Проте, якщо ми можемо, дотримуючись безпекових норм, хоча б частково повертатись до звичних колись реалій – цим варто користуватись», – наголошує міністр.

Реклама партнерів

Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В’єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.