ОСТАННІ НОВИНИ

У Соборі святого Юра виставили для почитання гріб з мощами святого Шарбеля

Вероніка Рой

|

У вівторок, 2 березня, в Архикатедральному соборі св. Юра я виставили до почитання гріб з мощами святого Шарбеля та розпочали моління дев’ятниці. Про це пише «Духовна величі Львова».

«Маємо в нашому соборі мощі з Лівану від гробу св. Шарбеля. Сам гріб є подорожуючим по світі. В ньому лежить права рука св. Шарбеля. Перед Львовом ці мощі були в Закарпатті. Ідея привести до собору мощі з’явилася в час мого паломництва до Лівану. Там ми засвідчили, що хочемо, щоб цей подорожуючий гріб прибув до Львова», – розповів настоятель Архикатедрального собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

Сам гріб з  мощами перебуватиме в Соборі впродовж дев’яти днів. Щодня о 10 год. служитиметься Свята Літургія та дев’ятниця до святого.

Реклама партнерів

«Від сьогоднішнього дня ми розпочали дев’ятницю до св. Шарбеля. Відтак 9 днів підряд будемо молитися до святого за всіх мешканців нашого міста і за Україну. Будемо просити, щоб Бог зменшив тягар пандемії та інших захворювань перед гробом святого Шарбеля», – додав священник.

За словами настоятеля Архикатедрального собору, до святого Шарбеля приходили люди з різними потребами. Знають його більше як цілителя недужих, особливо важкохворих, особливо онкологічнохворих. Деякі описи нам розповідають, що святий Шарбель був помічний при непорозуміннях в сім’ях. До нього часто молять про успіх дітей, за добру працю.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: Духовна велич Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...