ОСТАННІ НОВИНИ

Підписати декларацію з сімейним лікарем можна через онлайн

Андрій Котенський

|

В Україні запустили безкоштовний мобільний додаток HELSI для пошуку лікаря, запису на прийом та можливістю заповнити декларацію. Через додаток можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я, обравши найоптимальніші для себе за місцем локації та вартістю послуг, повідомляє Українська правда.

 

Які ще послуги можна отримати в додатку:

знайти лікаря за спеціалізацією чи місцеположенням та записатись на прийом;

 

скасувати запис до лікаря,

знайти ліки у найближчих аптеках.

Пошук здійснюється за районом проживання, кількістю укладених декларацій, віковими категоріями пацієнтів, типом клініки, стажем роботи лікаря, рейтингом лікаря або кваліфікацією лікаря.

Додаток доступний для завантаження на iOS та Android.

«Ми намагаємося зробити доступ українців до медицини простішим. Тому, створюючи безкоштовний мобільний додаток для пацієнта, врахували важливі критерії щодо збереження авторизації та особистих даних у пристрої пацієнта, а також зручності використання медичної системи та пошуку інформації», – розповівє СЕО медичної інформаційної системи Helsi Євген Донець.

У майбутньому функціонал сервісу Helsi розширять – з’явиться можливість отримувати телемедичні консультації.

Через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати якісний висновок.

Також згодом стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення.

Ще запрацює сервіс «Ліки онлайн».

Нагадаємо, до цього часу було неможливо укласти декларацію з лікарем онлайн.

Але після того, як очільник МОЗ Максим Степанов захворів на COVID-19, не маючи сімейного лікаря, в міністерстві нарешті вирішили зайнятися «бездеклараційними».

І вирішили, що потрібно надати пацієнтам можливість заповнення декларації з сімейним лікарем онлайн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *