ОСТАННІ НОВИНИ

Школи Львівщини хочуть перевести на єдину електронну платформу

Вероніка Рой

|

Усі школи на Львівщині планують перевести на єдину електронну платформу. Це має забезпечити синхронність та полегшити технічне забезпечення навчального процесу. Про це повідомив керівник департаменту освіти і науки Олег Паска, передає пресслужба Львівської ОДА.

 

Він зазначив, що департаментом освіти було проведено опитування, яке показало, що під час коронавірусного карантину 95% педагогів використовували у своїй роботі звичайні «месенджер», «вайбер» тощо.

«Ці способи комунікації не є платформою для навчання, по суті ускладнюють роботу, як для вчителів, так і для учнів та не дають необхідного результату. Важливо, щоб не було так, що вчитель хімії спілкується в «мудлі», вчитель фізики чи української мови у «вайбері». Це породжує хаос і в дітей, і в батьків, адже вони просто не можуть опанувати всіх цих платформ, які собі вподобали вчителі, одночасно», – розповів Олег Паска.

Реклама партнерів

Відтак департамент стимулюватиме перехід шкіл на єдину платформу дистанційного навчання. Якою буде ця платформа вирішуватиме сам навчальний заклад. До прикладу, це може бути Moodle або ж Google Classroom. Головна умова – всі вчителі та діти мають користуватись одним і тим же засобом комунікації.

Також для вчителів продовжать навчання із використання дистанційних засобів навчального процесу. З початку на карантину на це виділили понад мільйон гривень.

«У наступній програмі вже передбачені кошти на такі заходи. Це сума в межах 3 млн 200 тисяч. Сюди входять і місцеві бюджети, адже фінансування здійснюватиметься на умовах 50 на 50%. Хоча це більше завдання місцевих бюджетів, ми пропонуємо скерувати ці кошти, щоб простимулювати процес», – додав Олег Паска.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...