ОСТАННІ НОВИНИ

Біля Великих Мостів відновили ремонт дороги, яка веде до Волині

Соломія Головіна

|

На Львівщині поблизу міста Великі Мости відновили ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, яку розпочали ремонтувати ще у 2017 році, але через брак фінансування роботи зупинили. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Львівщини.

 

Дорога Р-15 сполучає між собою Львівську та Волинську області. Протяжність автошляху в межах Львівщини сягає 62,4 км.

Ремонтувати цю дорогу розпочали ще у 2017 році. Впродовж 2017-2018 років відремонтували 15 км шляху у верхньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття та 5 км у нижньому шарі від Червонограда до Великих Мостів. Через обмежене фінансування ремонтні роботи були призупинені.

Реклама партнерів

Зараз дорожня техніка працює поблизу міста Великі Мости, де укладають верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття.

Відремонтувати автомобільну дорогу Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква по всій протяжності дороги в межах Львівської області планують до кінця 2021 року при виділені цільового фінансування.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Служба автомобільних доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...