ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові презентують сайт, присвячений Митрополиту Шептицькому

Андрій Котенський

|

У неділю, 1 листопада, у Львові презентують сайт, присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому. Про це повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм. Юстин (Бойко).

 

Головне завдання сайту – наблизити постать Митрополита Андрея і глибину його послань, промов, розпоряджень до людей. Тому, важливо, що сайт запускають у ювілейний рік відзначення 155-річчя від Дня Народження праведного Митрополита Андрея і 76-ту річницю його переходу до вічності.

«Організаційний комітет 155-ліття від дня народження Митрополита Андрея, який створений Митрополитом Ігором вирішив запустити окремий інтернет-портал на якому будуть розміщуватися основні базові матеріали для того, щоби пізнати глибину думки і навчання Митрополита Андрея, а опісля її застосовувати. У першу чергу ми спрямовуємо наш погляд на базові оригінальні матеріали: архівні, а також друковані», – розповів о. Юстин (Бойко).

Реклама партнерів

 

Для того, щоб представлена на сайті інформація була якомога більш яскравою і цілісною, налагодили співпрацю із Львівським державним історичним архівом, а також Львівською національною бібліотекою імені Стефаника. Там сканують матеріали, дотичні до життя і служіння праведного Митрополита, а опісля усі охочі і зокрема молоді науковці зможуть легко їх знайти на сайті.

«Також  будемо розміщувати твори про Митрополита Андрея, оперативні новини, які стаються у світі, щодо його особи, а також повідомлятимемо інформацію, пов’язану із беатифікацією Митрополита Андрея. Такі матеріали будуть представлені у неділю, як наш перший промінь. Але він буде наповнюватися і розвиватися у майбутньому. До наповнення цього інтернет-порталу ми залучаємо також закордонні наукові представництва, зокрема ведемо співпрацю з нашими середовищами у Римі, а також у інших країнах, які Митрополит Андрей свого часу відвідував і у які мають у своїй спадщині згадки про нього. Також будемо багато розміщувати фотографічного матеріалу, щоби удоступнити українському народові і не тільки, постать Митрополита Андрея», -додав єрм. Юстин (Бойко).

Як сайт виглядатиме можна буде побачити вже у цю неділю. Його презентують 1 листопада 2020 року, о 16:00 у Митрополичих садах (пл. Святого Юра, 5).

Додамо, що о 17.00, цього ж дня, у Архикатедральному Соборі св. Юра відбудеться духовно-молитовний вечір з нагоди 76-ї річниці переходу до вічності праведного Митрополита Андрея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.