ОСТАННІ НОВИНИ

Медсестра з Львівщини вдруге інфікувалася коронавірусом

Вероніка Рой

|

Медсестра добростанівської амбулаторії, що в Яворівському районі Львівської області, вдруге інфікувалася коронавірусом. Про це в коментарі Укрінформу повідомила медсестра сімейної амбулаторії села Добростани Ольга Тицейко.

 

«Перший раз позитивний ПЛР-тест виявили 18 травня, хвороба протікала в легкій формі, я була вдома на самоізоляції. Знову здала аналіз 1 червня, результат вчергове підтвердився, а 22 червня вже отримала негативний результат. Відтак, легко подолавши недугу, вийшла на роботу і була впевнена, що вдруге інфікуватися неможливо. Але на початку вересня, я втратила нюх, піднялася температура, були всі ознаки COVID-19, здала новий аналіз і він знову був позитивний», – розповіла Тицейко.

Вдруге перебіг хвороби для медсестри став значно складнішим: висока температура, кашель. Зараз вона лікується вдома, лікарі кажуть, що вона вдруге інфікувалася через пониження імунітету.

Головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко повідомила, що це не поодинокий випадок інфікування коронавірусом вдруге. На жаль, статистики таких хворих немає. Але як зазначає лікар, вона особисто знає чотирьох осіб, в яких повторно спостерігалися як клінічні прояви коронавірусу, так і підтверджені ПЛР-аналізом.

Повторні випадки інфікування спостерігаються не лише в Україні, але й за кордоном. Думки вчених розділилися, адже вважається, що коли людина перехворіє, клітинний імунітет включається і не дає інфікуватися вдруге. «Але ті випадки, що ми відмічали, зокрема троє людей зі Львова, – це люди не просто мали підтверджений ПЛР-тест, а розгорнуту клініку, з запаленням легень і пневмонією. Чому це відбувається, важко сказати, наука над цим працює», – зазначила Тімко.

Зазначимо, станом на ранок вівторка, 22 вересня, на Львівщині коронавірусну інфекцію підтвердили у 18 793 осіб. За добу виявили 275 нових хворих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.