ОСТАННІ НОВИНИ

Рейтинг «Голосу» росте по всій країні

Юлія Шпак

|

У Києві рейтинг «Голосу» зріст до 8,2 відсотків, а кандидат у мери від політичної партії Сергій Притула вийшов на друге місце. Про це свідчать дані соціологічної служби «Рейтинг».

«Тенденція до зростання підтримки «Голосу» закономірна і ми відчуваємо її по всій країні. Причина дуже проста – люди шукають нових та професійних, адже вони не вірять ані «старим» політикам, ані некомпетентній центральній владі. Саме тому ми маємо шалену підтримку людей в регіонах, за останні кілька місяців відкрили 23 нових осередків на Львівщині, сформовані потужні команди у кожному районі Львова, діяльність партії підтримують волонтери», – розповів лідер партії «Голос» на Львівщині Ярослав Рущишин.

За 11 місяців у парламенті фракція «Голосу» зробила більше, ніж будь-яка інша фракція поза монобільшістю. Про це свідчать дані голосувань та кількість прийнятих поправок від «Голосу». Наші нардепи продовжили санкції до російських соцмереж, створили ініціативу «Діємо разом», що уже надала допомогу лікарям на боротьбу з ковідом на суму більше 2 млн грн, саме наші нардепи відстояли мільярд гривень на «Нову українську школу» і почали акції протестів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Ярослав Рущишин кандидує на посаду голови Львівської ОТГ від партії «Голос». Народний депутат, громадський діяч, меценат. У минулому Ярослав успішний підприємець, який створив тисячі робочих місць у Львові.

Більше про Ярослава та його команду тут (https://rushchyshyn.com.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.