ОСТАННІ НОВИНИ

В Академії сухопутних військ стартували «курси капітанів»

Вероніка Рой

|

Понад два десятки молодших офіцерів, які служать у бойових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України, розпочали підготовку за програмою курсу підвищення кваліфікації  офіцерів механізованих (танкових) та артилерійських підрозділів (L-1C). Навчання проходять в Академії сухопутних військ, передає пресслужба військового навчального закладу.

 

Участь у церемонії відкриття «курсів капітанів» взяла делегація JMTG-U на чолі з полковником Клейтоном Кітамаєром, а також також іноземні радники при Національній академії підполковник Йенс Якобсен (Данія) та підполковник Грегор Брандт (Німеччина).

Реклама партнерів

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував полковнику Клейтону Кітамаєру та в його особі всьому особовому складу JMTG-U за вагому допомогу в підготовці підрозділів ЗС України та підвищенні кваліфікації наших військовослужбовців.

Варто зазначити, що потрапити на цей курс мали змогу лише найкращі військовослужбовці, котрі пройшли відповідний відбір у військових частинах та взяли участь у конкурсі після прибуття до навчального закладу.

Підготовка слухачів Курсів триватиме впродовж трьох місяців і передбачає три модулі: «Бойове застосування роти та управління діями роти під час загальновійськового бою», «Робота штабу батальйону щодо планування та ведення бойових дій за процедурами «Military Decision Making Process» (за термінологією НАТО – 7-кроковий процес ухвалення військових рішень), «Лідерство та повсякденна діяльність». За цей час слухачам курсів буде надано всі необхідні знання та навички, щоб вони могли успішно виконувати обов’язки за посадою командира роти.

Сама навчальна програма «Курсів капітанів» розроблена з урахуванням стандартів Північноатлантичного альянсу. Відтак до проведення низки занять будуть залучені іноземні військові радники при Національній академії від Збройних сил Данії та Німеччини. А за підсумком курсу та за результатами випускних іспитів слухачі, які його успішно пройдуть, отримають свідоцтва та сертифікати, які стануть підставою для розгляду їхніх кандидатур для просування по службі на посаду командира роти (батареї) чи офіцера штабу батальйону.

Фото: Академія сухопутних військ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...