ОСТАННІ НОВИНИ

Візові центри змінили правила подачі документів на польську візу

Вероніка Рой

|

З 1 вересня візові центри змінили правила подачі документів на польську візу. Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

 

«Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці. Документи можна пересилати лише через визначені офіси «Нової Пошти», – розповів директор департаменту Роман Шепеляк.

Тепер під час оплати сервісного збору в «Ідеябанку» чи «Кредобанку» одразу потрібно вказати який саме спосіб подачі плануєте використовувати:

Реклама партнерів
  • особисто в пункті прийому візових анкет (ППВА);
  • через кур’єра «Нової Пошти».

Якщо обрали перший формат подачі документів, то дату і годину реєстрації у ППВА автоматично призначать під час оплати. Після цього зателефонує оператор контакт центру для їх підтвердження.

При цьому, можна змінити умови подачі документів на візу і обрати кур’єрську доставку «Нової Пошти».

Коли ж обрали другий формат подачі документів, то їх можна відправити відразу. До того ж не треба чекати дзвінка з контактного центру.

Зверніть увагу, що відправити пакет документів потрібно упродовж 90 днів, адже банківська квитанція актуальна тільки протягом цього часу.

Більше інформації за посиланням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...