ОСТАННІ НОВИНИ

Кінотеатр «Копернік» знову відчинить свої двері для львів’ян

Соломія Головіна

|

Кінотеатр «Копернік» (вул. Копернік, 9) запрошує львів’ян на відкриття 12 серпня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив арт-менеджер кінотеатру «Копернік» Станіслав Тарасенко.

 

Отож, у день відкриття гостям презентують арт-програму кінотеатру. Станіслав Тарасенко розповість про плани кінотеатру, репертуар, а також відповість на всі питання. А кінопокази стартують вже наступного дня, 13 серпня.

«Нарешті це сталося! «Копернік» відчиняє свої двері за 12 годин до початку першого кіносеансу! Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід вільний. Отже, зустрічаємось 12 серпня.

Реклама партнерів
  • 20:00 – збираємось у кіно-кафе та фойє кінотеатру;
  • 20:30 – заходимо до зали на презентацію арт-програми кінотеатру (не забуваємо, що у залі вистачить місця лише для 74 осіб, тому запасаємось безкоштовними квитками заздалегідь – їх роздаватимуть при вході);
  • 21:00 – продовжуємо спілкування у кіно-кафе та фойє кінотеатру», – зазначають організатори.

«У нас є DCP-проєктор, чудовий звук, 144 посадкові місця (однак в нинішній ситуації цю цифру слід ділити на два), кіно-кафе, і найголовніше – чудова репертуарна арт-програма», – зазначив Станіслав Тарасенко.

Як відомо, із 10 жовтня 2018 року кінопалац «Коперник», який є одним із найдавніших кінотеатрів Львова, припинив свою діяльність.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...