ОСТАННІ НОВИНИ

У McDonald's відмовилися обслуговувати клієнтів онлайн російською

Соломія Головіна

|

Компанія McDonald’s опинилася в центрі мовного скандалу та обурила частину користувачів соцмереж після того, як відмовилася надавати свої послуги клієнтам російською мовою. Про це повідомляє Главком.

 

В електронному меню популярної мережі ресторанів швидкого харчування доступними є лише дві мови: українська та англійська.

Реклама партнерів

Це обурило частину користувачів соціальних мереж, які вважають це дискримінацією російськомовного населення України і навіть закликали до бойкоту ресторанів.

«Іноді, брала чай в МакДрайв. Тепер Макдональд, давай, до побачення», «Якщо вони такі «українські», то нехай замість свого американського гі*на продають в Україні українські страви!»,  –пишуть обурені російськомовні користувачі соцмережі.

Інша частина користувачів Facebook підтримали МакДональдс та почали репостити фото на свої сторінки, жартуючи, що любителі «русского міра» скоро заявлять, що їх права «утискають».

Деякі користувачі соцмережі запустили цілу кампанію з підтримки МакДональдсу.

Вони почали публікувати скріншоти дописів обуреного російськомовного населення України, зазначаючи, що вже біжать до закладу цієї мережі, щоб перекусити і підтримати мережу фастфудів.

Зазначимо, що представники компанії вже прокоментували обурення клієнтів відсутністю російської мови: «У компанії МакДональдс в Україні основною мовою комунікації є українська мова. Зокрема, українською мовою наведена інформація в куточку споживача, на сайті, здійснюються рекламна комунікація, спілкування в соціальних мережах».

Нагадаємо, 25 квітня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому Закон № 5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Ілюстрації: Главком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...