ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники ДБР увірвалися і виламали двері у Музеї Івана Гончара

Соломія Головіна

|

У Музеї Івана Гончара в Києві заявили, що 26 травня  працівники Державного бюро розслідувань увірвалися у будівлю, зламавши вхідні двері. Про це зазначається на Facebook-сторінці музею.

 

Як повідомляється, у правоохоронців не було відповідного рішення суду:

«Об 11:00 відбулася презентація для преси колекції картин родини Порошенків, що буде відкрита на огляд громади по завершенню карантину у Києві. Пізніше сталося незаконне вторгнення правоохоронних органів до споруди музею. Без рішення суду».

Зазначається, що представники ДБР заблокували вхід і перешкоджали потраплянню директора до приміщення музею, зокрема до зали із виставкою.

«Слідчі увірвалися до будівлі, зламавши вхідні двері. Директором музею було подано заяву до поліції щодо пошкодження майна», – мовиться у повідомленні музею.

«Зеленський на пресконференції пообіцяв пригоди Петру Порошенку. Але п’ять років президенства пройшли в чіткій відповідності закону. Саме тому нічого немає, тому що нічого не може бути. Петро Порошенко все робив у чіткій відповідності закону. І коли всі інші вивозили з України твори мистецтва і картини, він завозив і повертав. Причому купуючи офіційно, сплачуючи податки і декларуючи все офіційно. Для них було шоком, що картини виставили відкрито в Україні. Другий шок був у тому, що всі оригінали документів відносно їхнього офіційного завозу і купівлі. Це було другим шоком», – цитує пресслужба «Європейської солідарності» народного депутата України Артура Герасимова.

Він також зазначив, що силовики не допустили у приміщення народних депутатів та журналістів.

Директор музею Петро Гончар також повідомив, що невідомі зі зброєю без рішення суду зламали двері та увійшли у приміщення, блокували його та співробітників у приміщеннях музею і не дозволяли користуватись телефоном.

«Яке судове рішення? Виламали двері, забороняли дзвонити по телефону. Не пояснювали нічого. Я намагався телефонувати власнику колекції для дозволу на перегляд колекції. Забороняли. Пояснювали, що оглянуть приміщення відповідно своїм посадовим обов’язкам, що вони мають право громадські приміщення оглядати. Це приміщення комунальної власності. Я був там, але двері виламали в експозицію. Можливо, вони виносять роботи десь. Ніхто не показував рішення суду. Я був у кабінеті, вони самі проломилися, навіть не попередили, що ламають двері», – розповів директор музею.

Фото: Facebook/Музей Івана Гончара

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...