ОСТАННІ НОВИНИ

В МВС порахували, скільки українців пішли до храмів у Великодню ніч

Вероніка Рой

|

Поліція зафіксувала 19 випадків порушень карантинного режиму під час Великодніх богослужінь по усій країні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

 

За інфрмацією МВС, загалом святкові богослужіння проводилися у  13 658 храмах в усіх регіонах держави. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Реклама партнерів

«Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян. І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили  правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж  доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі», – повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, порушення карантинних обмежень під час богослужінь зафіксовані у Донецькій області – 4, у Дніпропетровській та Запорізькій – по 2, у місті Києві,  Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях – по 1.

На цей час поліцейські склали  три адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Запорізькій, Рівненській та Чернігівській областях.

Нагадаємо, у зв’язку із карантином і ПЦУ, і УГКЦ закликали українців залишатися вдома і дивитися онлайн-трансляції святкових богослужінь.

Фото: МВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.