ОСТАННІ НОВИНИ

Через пандемію коронавірусу у Китаї прибрали собак із переліку тварин, чиє м'ясо можна їсти

Андрій Котенський

|

У Китаї через пандемію коронавірусу розробили оновлений перелік тварин, м’ясо яких можна їсти. Зокрема можуть заборонити їсти собак, пише Громадське із посиланням на Reuters.

 

Міністерство сільського господарства заявило, що собак більше не вважатимуть худобою, тобто тваринами, м’ясо яких можна їсти.

«Із прогресом цивілізації та зростанням громадської турботи та любові до тварин, собаки стали «спеціалізовані» для того, щоб стати тваринами-компаньйонами, та на міжнародному рівні були визнані домашніми тваринами. Тому вони більше не будуть розглядатися в Китаї як худоба», — йдеться у повідомленні.

У переліку домашньої худоби, мʼясо якої можна їсти опинились такі тварини: свині, корови, курчата і вівці, а також «особлива худоба»: окремі види оленів, альпака і страуси.

Крім того, два види лисиць, єнотів і норок можуть розводити як домашню худобу, але не їсти.

Ймовірно коронавірус SARS-CoV-2 передали тварини – кажани, вівери та панголіни, яких вживали у їжу. Тож через спалах вірусу в Китаї тимчасово заборонили їсти диких тварин. У виробників відкликали ліцензії для розведення і продажу цих тварин. Влада країни обіцяє зробити заборону постійною.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...