ОСТАННІ НОВИНИ

Торік на Львівщині собаки-поліцейські допомогли розкрити понад 260 злочинів

Соломія Головіна

|

У 2019 році за допомогою службових собак на Львівщині було розкрито більше 260 злочинів. Про це повідомляє поліція Львівщини на своїй сторінці у Facebook.

 

Зазначається, що службові собаки Кінологічного центру поліції Львівщини торік задіювалися до розкриття більше тисячі злочинів, скоєних на території Львова та області. Із них 264 – були розкриті за допомогою чотирилапих: це вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та крадіжки.

Реклама партнерів

Окрім того, службові собаки допомогли у розшуках зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, а також здійснили 116 виїздів на повідомлення про мінування та взяли участь у більше ніж двохстах оперативно-розшукових та профілактичних відпрацюваннях. Собаки допомогли поліцейським виявити 2 вибухових пристрої, 9 одиниць вогнепальної зброї та більше 1200 набоїв.

Усього в Кінологічному центрі поліції Львівщини службу несе 21 собака. З них – 2 спеціальні собаки з пошуку вибухових речовин та зброї, 2 спеціальних собаки з пошуку наркотичних речовин, 1 – з пошуку тіл, інші – розшукові собаки. Справжніми «зірками» розшуку є службові собаки «Емір», «Оскар» та «Цезар».

Фото: поліція Львівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...