ОСТАННІ НОВИНИ

У МОН запевнили, що нові підручники школи отримають до 1 вересня

Анастасія Мельник

|

У Міністерстві освіти і науки запевнили, що цьогоріч усі школи отримають нові підручники до 1 вересня. Про це сьогодні, 9 липня, розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час Координаційної ради з питань впровадження реформи в сфері освіти, передає пресслужба МОН.

 

Зазначається, що усі підручники для школярів будуть доставлені на обласні бази до 15 серпня. Місцеві органи управління освітою за законом зобов’язанні виконати доставку підручників до закладів освіти протягом 15 календарних днів після отримання, тому за планом усі підручники 1 вересня вже мають бути у школах.

«Щодо друку підручників ви знаєте, що торік були проблеми. Ми винесли уроки. Ми дуже інтенсивно працювали щодо підручників, і я можу сказати, що на 5 липня ми вже другий клас надрукували майже на 70% (68% -Ред.) і найближчим часом їх додрукуємо. До 2 серпня ці підручники повністю будуть доставлені до обласних державних адміністрацій. 5-ті класи вже взагалі надруковані на 100%. 6-й клас – 25% плану доставки. Угоди для 11-го класу укладені до 11 липня, і тому доставка буде до 15 серпня. Таким чином до початку навчального року всі підручники мають бути доставлені на місця», – повідомила Лілія Гриневич.

У міністерстві зазначають, що цьогоріч передбачено друк усієї лінійки підручників для 2-х (3 млн 856 тис. 245 примірників) та 11-х класів (6 млн 987 тис. 187), а також друк окремих предметів для 5-х (298 тис. 179 примірників) та 6-х (1 млн 179 тис. 91 примірник) класів. Загалом 2019 року друкуватиметься 12 млн 320 тис. 802 примірники підручників для звичайних загальноосвітніх шкіл.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...