ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні сьогодні вперше офіційно святкують День батька

Вероніка Рой

|

Сьогодні в Україні вперше офіційно відзначається День батька.  Про це повідомляє Укрінформ.

 

Свято було встановлено указом Президента від 18 травня 2019 року «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей ..». День батька в Україні – доволі молоде свято, проте у світі його відзначають вже пів-століття.

З’явилося воно у США в 1910 році й відзначали його спочатку 19 червня. Ініціаторкою цього зворушливого родинного свята була жінка – місіс Додд з міста Спокан, штат Вашингтон. Таким чином вона хотіла висловити вдячність власному батьку Вільяму Смарту, який після смерті дружини, котра померла після шостих пологів, виховав самотужки шістьох дітей.

Реклама партнерів

Чоловік був ветераном громадянської війни, сім’я мешкала на фермі в Арканзасі. У 1972 році День батька став національним святом, а відзначати його стали в третю неділю червня.

До слова, сьогодні о 14.00 год. біля храму Різдва Престятої Богородиці, що на проспекті Червоної Калини, 70, відбудеться Свято батька. На гостей чекають родинні забави та майстер-класи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.