ОСТАННІ НОВИНИ

«Ігровий розлад» офіційно визнали хворобою

Анастасія Мельник

|

Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно визнала хворобою «ігровий розлад», додавши його до нової міжнародної класифікації хвороб, передає Радіо Свобода.

 

Відповідне рішення держави-члени ВООЗ ухвалили під час 72-ї Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві.

Зазначимо, що до міжнародної класифікації хвороб вносять захворювання, відхилення і розлади, які піддаються клінічному дослідженню, а люди, які страждають від таких недуг, можуть розраховувати на повноцінне лікування.

Реклама партнерів

У новій класифікації хвороб, яка набере чинності з 2022 року, ігровий розлад характеризується «стійкою або повторюваною ігровою поведінкою», яка викликає «значне порушення в особистих, сімейних, соціальних, освітніх, професійних або інших важливих областях функціонування».

На думку ВООЗ, розлад проявляється через «пріоритет ігор над іншими життєвими інтересами і повсякденною діяльністю» і «продовження ігрової діяльності, незважаючи на виникнення негативних наслідків».

При цьому виробники комп’ютерних ігор з усього світу закликали ВООЗ переглянути своє рішення, заявивши, що воно «не ґрунтується на досить надійних доказах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...