ОСТАННІ НОВИНИ

Геращенко заявила, що йде з Тристоронньої контактної групи

Вероніка Рой

|

Перший заступник голови ВР Ірина Геращенко повідомила, що сьогодні написала заяву як уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, як представник України в гуманітарній підгрупі з проханням звільнити її з цих посад. Про це вона сказала під час презентації звіту про свою діяльність на посаді уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, передає Укрінформ.

 

«Я подякувала Президентові Порошенку за цю високу честь працювати в його команді протягом 5 років над цими важкими питаннями», – зазначила Геращенко.

Реклама партнерів

Водночас вона зазначила, що потрібне перезавантаження членів мінської групи, яке має стосуватися України, Росії та ОБСЄ.

«Я хочу сказати, що ми залишаємося відкритими для нової влади, для того, щоб допомогти сприяти у вирішення всіх тих питань, які будуть зараз перед ними стояти… Але очевидно, що має відбутися перезавантаження. І в цьому контексті я вважаю, що важливо забезпечити тристороннє перезавантаження учасників мінських груп і від України, і від Росії, і від ОБСЄ, тому що від представників ОБСЄ, це моя позиція, це не позиція українського керівництва, я , як учасник мінських груп, вважаю, що перезавантаження має стосуватися всіх», – наголосила Геращенко.

Вона додала, що від координаторів ОБСЄ Україна чекає активнішої позиції і зацікавлення не лише в процесі, а й в результаті.

Фото: Facebook-сторінка Ірини Герщанко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.