ОСТАННІ НОВИНИ

На Волині у потязі четверо студентів-медиків врятували життя чоловікові, у якого зупинилося серця

Вероніка Рой

|

На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали «швидку» і почали реанімаційні дії. У чоловіка була клінічна смерть – студенти врятували йому життя. Про це повідомляє ТСН.

 

Подія сталася у вагоні електрички. Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле. За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад. Хлопці вирівняли голову, щоб він не проковкнув язика. У нього не прослуховувався пульс. Тому поклали дідуся на підлогу і взялися реанімовувати.

«Ми робили непрямий масаж серця по черзі. Це дуже важко фізично виконувати, тому замінювали один одного», – розповів студент Віталій Ходаковський.

Реклама партнерів

Поки троє займалися чоловіком, четвертий викликав швидку та побіг до машиніста, аби зупинив потяг. Медики забігли до вагону через шість хвилин і продовжили порятунок. Через двадцять шість хвилин реанімації чоловік врешті задихав. Медики кажуть, що у потязі у 63-річного чоловіка стався серцевий напад і він був у стані клінічної смерті.

«Якби ці хлопці не почали базових реанімаційних дій, то шанси в чоловіка були б досить мінімальні», – каже завідувач відділення екстреної медичної допомоги Анатолій Калинюк.

Цього року усі четверо студентів закінчують свій коледж: один стане фельдшером, а інші продовжать навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.