ОСТАННІ НОВИНИ

На об’їзній дорозі Львова облаштують кільцеву транспортну розв’язку

Вероніка Рой

|

На автомобільній дорозі загального користування державного значення Західний обхід м. Львова у с. Сокільники дорожники розпочали роботи з влаштування транспортної розв’язки типу «кільце». Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

 

Як повідомляється, до цього часу на зазначеному перехресті засобом для організації дорожнього руху був світлофорний об’єкт.

Реклама партнерів

«Через значне зростання інтенсивності руху автомобільного транспорту пропускна здатність кільцевої дороги міста постійно зменшується, що призводить до утворення заторів. Для того, щоб уникнути певних ускладнень в русі транспорту, у Службі автомобільних доріг Львівщини прийняли рішення вдосконалити транспортну розв’язку та змінити схему організації дорожнього руху. Така схема (транспортна розв’язка типу «кільце») дозволить підвищити рівень безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху», – йдеться у повідомленні.

Також дорожники попереджають водіїв про часткові обмеження та тимчасові незручності у русі на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова.

Фото: Служба автомобільних доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...