ОСТАННІ НОВИНИ

Супрун подала до суду на журналіста «1+1»

Анастасія Мельник

|

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун подала позов до Солом’янського районного суду міста Києва проти журналіста телеканалу “1+1” Олександра Дубінського про захист честі, гідності та ділової репутації. Про це Уляна Супрун написала у Facebook.

 

«Минулого тижня мене звинуватили у тому, що «під виглядом реформ» я займаюся розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Автор цих матеріалів Олександр Дубінський. Особа, яка не здатна надати доказів стосовно своїх же звинувачень, але не соромиться ними розкидуватись. І робить це майже індустріальними темпами. Тому його матеріали схильні вважати замовними», – написала Уляна Супрун.

За словами очільниці МОЗ, звинувачення журналіста Олександра Дубінського – це той жанр фейків, який не містить справжніх доказів чи документів, перекручує цифри та містить багато необґрунтованої брехні.

Реклама партнерів

«У своїх матеріалах стосовно мене та міністерства Олександр видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст. Свою брехню він підкріплює або фейковими документами без деталей і коректного посилання на нормативні акти, або документами, які не підкріплюють суть озвучених звинувачень. Кожен з матеріалів – хрестоматійний приклад інструментів пропаганди та маніпуляцій», – додала міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...