ОСТАННІ НОВИНИ

Facebook видалив майже 100 акаунтів і груп з російською пропагандою

Андрій Котенський

|

Адміністрація Facebook видалила 97 керованих з Росії і сфокусованих на Україні сторінок, груп і акаунтів, які скоординовано поширювали недостовірну інформацію. Про це повідомляється в блозі соцмережі, пише УП.

 

«Люди, які стоять за цією діяльністю, використовували фальшиві облікові записи для управління сторінками і групами, поширення свого контенту і підвищення залученості користувачів, а також для залучення їх до переходу на інші сайти, з різноманітним контентом», – йдеться в повідомленні.

Реклама партнерів

Зразок пропагандистських повідомлень, що поширювались видаленими акаунтами

Вони публікували новини про місцеві і політичні новини, включаючи такі теми, як військовий конфлікт в Східній Україні, російська політика, політичні новини в Європі, політика в Україні і громадянська війна в Сирії.

Всього адміністрація соцмережі видалила 62 аккаунта, 10 сторінок і 25 груп. У деяких з акаунтів було 34 тисячі читачів і, як мінімум, у одніє з з груп було 86 тисяч читачів.

Повідомляється, що адміністація передала інформацію про виявлену діяльність правоохоронним органам, політикам і галузевим партнерам.

Також було видалено ще 21 аккаунт, сторінку і аккаунт в Instagram, які були частиною меншого мережевого втручання з Росії, спрямованого на Австрію, країни Балтики, Німеччину, Іспанію, Україну і Великобританію. Вони поширювали повідомлення про місцеву політику, включаючи теми біженців, питання релігії, НАТО.

Ці сторінки були виявлені в ході внутрішніх розслідувань скоординованого, як припускається, Росією поширення брехливого ​​контенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...