ОСТАННІ НОВИНИ

Активісти просять СБУ заборонити трансляцію проросійської програми та фільму на телеканалі «Інтер» до 9 травня

Вероніка Рой

|

Активісти звернулись з офіційним листом до СБУ  щодо заборони проросійського медіапродукту на телеканалі «Інтер». Про це повідомляє громадська ініціатива #ВимкниРосійське.

 

Як повідомляються активісти, 9 травня на телеканалі «Інтер» транслюватиметься програма «Победа. Одна на всех» та фільм «Ни шагу назад!», серед акторів якого – головний герой російської стрічки «Донбасс. Окраїна» – Гела Месхія. Фільм профінансований Міністерством культури РФ, відзнятий в анексованому Криму та заборонений до показу в Україні відповідно до статті 15-1 Закону України «Про кінематографію».

Також громадська ініціатива зазначає, що з промо-анонсу «Победа. Одна на всех», розміщеному на Youtube-каналі «Інтера», стає зрозуміло що у цій телепередачі використовуватиметься радянська символіка, що є порушенням норм Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», яким комуністичний режим прирівнено до нацистського.

Реклама партнерів

«Медіапродукт, що транслює «Інтер» – загроза національній безпеці України. Адже під призмою російської пропаганди через маніпуляцію фактами та пам’ять про загиблих, українським глядачам нав’язуються радянські стереотипи про події Другої світової війни», – переконаний громадський активіст, що з 2016 року є співкоординатором кампанії «Інтеру – бойкот» Дмитро Жмайло.

За словами Дмитра Жмайла, насичуючи свій ефір проросійською пропагандою, «Інтер» намагається демонтувати фундамент української національної ідентичності, нав’язати цінності «русского мира» та «єдиного радянського народу», який переміг фашизм у Другій світовій війні. Все це є нічим іншим, як елементом гібридної війни Російської Федерації проти України, спрямованої на розкол українського суспільства та ліквідацію Української державності.

Довідка: «Вимкни Російське» – ініціатива, що об’єднує людей з різних міст, різних професій та інтересів зі спільними поглядами на важливість збереження держави. На разі працюють кілька напрямків: інформаційний, освітній, історичний, гуманітарний, прямої дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.