ОСТАННІ НОВИНИ

Коломойський назвав війну на Донбасі «громадянським конфліктом»

Вероніка Рой

|

Близький до новообраного президента Володимира Зеленського український олігарх Ігор Коломойський заявив, що війна на сході України – це «громадянський конфлікт». Про це він заявив в інтерв’ю Bihus.info, передає УП.

 

«Громадянський конфлікт, можна сказати і громадянська війна, але це занадто глобально, а це громадянський конфлікт», – вважає він.

За його словами, на сході України «воюють українці з українцями», а Росія «підтримує одну частину українців і якби її не було, то українці уже давно помирилися».

Реклама партнерів

На думку Коломойського, спровокувала і організувала конфлікт з однієї сторони Росія, а з другої – «революціонери, які бігали по парламенту і відміняли закони» і також «взаємна ненависть».

Він вважає, що в Україні відбувається «внутрішній громадянський конфлікт, внутрішня громадянська війна, яка має гарячу фазу на Донбасі і холодну фазу по всій країні».

Коломойський пояснив, що «холодна фаза – це ненависть один до одного».

«Ми ж розуміємо, що коли йде революція, то є дві сторони, які протистоять одна одній. Те ж саме і тут», – вважає він.

Водночас, за його словами, під час президентства Януковича був злочинний режим і іншого шляху, крім як «повстання», не було.

За його словами, революція це завжди погано. «Майдан – це погано, тому що влада Януковича довела до Майдану, але революція це завжди погано».

Відео:Bihus.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...