ОСТАННІ НОВИНИ

Швидкі гроші в кредит у Львові: вигідно й доступно кожному

Юлія Шпак

|

Коли не вистачає невеликої суми грошей, мікрокредит, без довідок і поручителів, дозволить швидко вирішити поточні фінансові труднощі й не влізти в борги.

 

Щоб отримати гроші в кредит у компанії «ШвидкоГроші» від клієнта не буде потрібно збирати документи, що підтверджують платоспроможність, шукати поручителів або надавати майно під заставу. Потрібен тільки паспорт, код ІПН та мобільний телефон для зв’язку.

Реклама партнерів

Вигідне й доступне кредитування

Оформити гроші в кредит можна в одному з відділень «ШвидкоГроші» в 42 містах України. Для цього буде потрібно написати заяву, надати копії документів та дочекатися схвалення. Уся процедура займе не більше 20 хвилин, а гроші будуть видані на місці готівкою.

Якщо немає можливості звернутися до відділення компанії, можна подати заявку на кредит на сайті «ШвидкоГроші». Для цього потрібно вибрати необхідну суму позики, заповнити міні-анкету та відправити її на розгляд фахівцям компанії. Після схвалення потрібно вказати номер банківської карти, на яку буде здійснено платіж. При першому зверненні вимагається підтвердження особистих даних у будь-якому відділенні компанії.

Мікрокредит від «ШвидкоГроші» передбачає максимальну суму до 10 000 гривень на термін погашення, обраний клієнтом. При цьому він не може бути менше, ніж один день і довше трьох років. Позичальник може в будь-який час скористатися послугою пролонгації терміну дії кредитного договору за умови своєчасного внесення платежів за відсотками.

Незважаючи на те, що 10 000 гривень — порівняно невелика сума, для людей, яким потрібно трохи грошей до зарплати, короткострокове кредитування є більш вигідним варіантом, ніж довгострокові зобов’язання за банківською позикою. Гроші в кредит готівкою й на карту надаються тільки громадянам України віком від 18 до 60 років при наявності постійного трудового доходу, не обов’язково офіційного характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.