ОСТАННІ НОВИНИ

Пожежа на Рівненській АЕС: радіаційний фон в межах норми

Соломія Головіна

|

У понеділок увечері на Рівненській АЕС сталася пожежа через пошкодження трансформатора. Про це повідомив начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС Петро Кратік, передає УП.

 

За його словами, о 21:04 через пошкодження трансформатора зв’язку 7АТ з наступним його загорянням відбулося відключення першої системи шин 330 кВ та відповідно відключення енергоблоку №3.

Реклама партнерів

Силами державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС ДПРЗ-2 пожежу ліквідовано близько 22 години. Причини наразі встановлюються.

На даний час на АЕС працюють 1-й і 4-й енергоблоки.

«За міжнародною шкалою подій на атомних об’єктах INES цю подію класифіковано рівнем «нуль». Радіаційний та екологічний стан не змінювався», – наголосив Кратік.

Пізніше Держслужба з надзвичайних ситуацій у Рівненській області повідомила, що в понеділок о 21:07 сталося загорання трансформатора на відкритій території розподільчого пристрою на території Рівненської АЕС.

«О 22 год. 05 хв. силами ДСНС пожежу ліквідовано. Радіаційний фон в межах норми, жертв та постраждалих немає», – йдеться в повідомленні.

До гасіння пожежі залучалось 36 чоловік та 10 одиниць техніки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.