ОСТАННІ НОВИНИ

Купуймо все необхідне до Великодня, не витрачаючи зайвого

Анастасія ПИЖ

|

Великдень – одне з найулюбленіших свят українців. Чекають на нього й понад 2,5 млн мешканців Львівщини. Воно дає людям духовне очищення. Із Великоднем закінчується  найтриваліший у церковному році Великий піст. Понад три з половиною мільйони постійних клієнтів мережі супермаркетів «АТБ» уже поспішають до магазинів за свіжими продуктами, запрошують друзів і близьких під час свята  скуштувати улюблені страви. А в цій справі найкращим помічником стає лідер вітчизняної галузі роздрібної торгівлі, компанія з більш як 25-річним стажем – «АТБ-маркет».

У кожному зі 1011 супермаркетів мережі «АТБ» нас радо зустрінуть, привітають і приємно здивують. Напередодні великого православного свята на полицях магазинів компанії вже чекає на покупців все, що може стати у пригоді до Великодня. За цінами, які у цих магазинах нижчі на  10–15% навіть за середньоринкові, сьогодні можна заповнити великодній кошик:  придбати гарантовано якісні ковбаси, крупи, молочні продукти, яйця, борошно, випічку, олію, овочі, фрукти тощо. Також за вельми доступними цінами є різноманітні форми для випікання, обгортки та фарби для яєць, яскраві прикраси для пасочок,  гарно ілюстровані книги з рецептами… Загалом на полицях дискаунтерів «АТБ» станом за сьогодні наявні понад три з половиною тисячі найменувань товарів повсякденного вжитку та продуктів харчування. Майже третина асортименту – це продукція ВТМ чи власний імпорт,  отже, вона коштує значно дешевше. Ціни на дані товари нижчі за ринкові на 30% та навіть більше. Важливо, що цього досягають не за рахунок якості та безпеки продукції – мережа магазинів «АТБ» має загальновизнаний міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 22000:2005. Тут регулярно проводяться надзвичайно ретельні внутрішні перевірки.

«Метою проведення аудиту якості є перевірка відповідності всім пунктам стандартів, які впроваджені та діють на підприємствах. Особливу увагу приділяємо дотриманню вимог щодо якості та безпеки сировини, кінцевої продукції, екологічним аспектам виробництва…», – розповідає заступниця генерального директора ТОВ «АТБ-маркет» Наталія Шаповалова.

Відтак весь асортимент магазинів мережі,  включно з новими товарами до Великодня, стовідсотково відповідає найвищим критеріям якості.

Також слід згадати, що лідер українського торговельного бізнесу приготував особливий подарунок українцям на Великдень  – на переважну більшість продуктів власного виробництва (так званого ексклюзивного асортименту) в мережі магазинів «АТБ» діють спеціальні акційні пропозиції. За умови участі у акціях чи накопичення бонусів загальна вигода для клієнта може перевищити 55% вартості! Виробники, які співпрацюють із «АТБ-маркет», не мають потреби закладати у вартість товарів величезні витрати на рекламу та просування на ринку. У цьому нема потреби – бренд «АТБ» добре знайомий мешканцям двадцяти двох областей України. Також значно знизити остаточну вартість товарів мережі дозволило впровадження інноваційних технологій з енергоефективності. Наприклад, ще з 2012 року розпочався перехід магазинів «АТБ» на енергоощадне LED-освітлення. Уникати зайвих витрат дозволяють спеціально розроблені економні системи підтримки мікроклімату приміщень магазинів, рекуперації тепла тощо.

Практику таких надзвичайно вигідних святкових пропозицій засновано на європейському досвіді. В Україні її ефективно впровадив у національних масштабах унікальний вітчизняний дискаунтер «АТБ-маркет», здобувши прихильність і повагу мільйонів задоволених клієнтів. Серед них і мешканці нашого міста Лева, знайомі з найвищими європейськими стандартами якості та філософією економії (у країнах Європейського Союзу вже давно взяли за правило не витрачати зайвої копійчини,  при цьому жодним чином не відмовляючи собі в улюблених свіжих продуктах і комфорті).

Про ефективність обраної стратегії динамічного розвитку компанії «АТБ-маркет» свідчить прихильність мільйонів громадян. Загальний товарообіг найпотужнішого гравця на вітчизняному ринку торгівлі за результатами 2018 року склав 103,9 мільярда гривень (включно з ПДВ). Це на 23% перевищило аналогічні фінансові показники попереднього року. За даними Державної фіскальної служби, корпорація «АТБ» очолює першу десятку найбільших платників податків країни – за рік поповнила бюджети різних рівнів, у тому числі й львівську скарбницю, на 9,4 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.