ОСТАННІ НОВИНИ

ЄС готова далі підтримувати Україну на шляху реформ

Соломія Головіна

|

Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та президент Євроради Дональд Туск привітали із перемогою на президентських виборах Володимира Зеленського, заявивши, що він може розраховувати на міцну підтримку Євросоюзом України на шляху реформ та в боротьбі за свою цілісність. Про це повідомляє УП.

 

У понеділок вранці Жан-Клод Юнкер опублікував у своєму Twitter спільного із Туском листа, в якому привітав Зеленського та зазначив, що народ України продемонстрував сильну прихильність до демократії і верховенства права протягом усього виборчого процесу.

«Як президент України, ви можете розраховувати на міцну підтримку України на шляху реформ з боку Європейського союзу, включаючи зміцнення верховенства права, боротьбу з корупцією, підтримку макроекономічної стабільності та проведення істотних реформ в енергетичному секторі», – зазначається у листі.

Реклама партнерів

ЄС твердо переконаний, що подальше впровадження Угоди про асоціації з ЄС, включно із Глибокою та всеохопною зоною вільної торгівлі, можуть стати ключовим інструментом для реформування України.

«Ви також можете розраховувати на подальшу і стійку підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України», – йдеться у листі.

Юнкер та Туск додали, що ЄС щиро бажає новообраному президенту України успішного терміну, та очікує зустрічі, призначеної на «якомога швидше взаємно погоджену дату».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.