ОСТАННІ НОВИНИ

У Великодній промові Папа Римський згадав Україну

Вероніка Рой

|

Папа Римський Франциск згадав Україну у своїй промові у Ватикані 21 квітня, коли християни відзначають свято Воскресіння Христового за Григоріанським календарем. Про це пише BBC Україна.

 

Папа Римський Франциск  побажав, щоб цей Великдень приніс втіху для мешканців східних регіонів України, які страждають від конфлікту, що триває.

«Нехай Господь заохотить ініціативи гуманітарної допомоги і ті, що спрямовані на досягнення довготривалого миру», – сказав він.

Реклама партнерів

У своїй промові він також згадав інші конфлікти та кризи у світі, зокрема у Сирії, Лівії, Ізраїлі та Палестині, Судані та Південному Судані, Камеруні, Буркіна-Фасо та інших країнах.

Франциск також засудив теракти на Шрі-Ланці, де у Великдень сталися кілька вибухів у церквах під час служб та готелях. Він висловив свої співчуття християнській громаді країни.

Великодня промова Папи Римського традиційно називається «Urbi et orbi» – «До міста (Рима.- Ред.) та до світу».

Зазначимо, що щороку на Великдень Папа Римський проводить месу на площі Святого Петра у Ватикані і проголошує промову. Послухати промову на площі Святого Петра у Римі цього року зібралися тисячі людей з різних країн світу. Її транслювали наживо для мільйонів телеглядачів з усього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.