ОСТАННІ НОВИНИ

Дружину Зеленського внесли в базу «Миротворця»

Соломія Головіна

|

Сайт «Миротворець» вніс дружину кандидата в президенти Володимира Зеленського у свою базу через те, що 2014 року вона перепостила на сторінці в Facebook публікацію російських ЗМІ, які просили за винагороду надсилати інформацію про переміщення українських військ. Про це повідомляє УП.

 

«Інформатор бойовиків НВФ. Після того, як інформація про пособництво поширилася 20.04.2019, сторінку видалила», – йдеться на сайті «Миротворця».

Реклама партнерів

Перед цим користувачі Facebook обурювалися з приводу перепосту Зеленською в 2014 році публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews.

«Надсилайте відео переміщення українських військ. Гонорар 15 000 рублів», – йшлося в пості, до якого дружина нинішнього кандидата в президенти не додавала власного коментаря.

Водночас після того, як у мережі почало поширюватися обурення перепостом, пост Зеленської за 2014 рік був видалений з її сторінки, однак лишився в архіві.

Сама Олена Зеленська у переписці з кореспондентом УП фактично відмовилася коментувати свій давній пост, попросивши «не сприяти розгону цієї «новини».

Наразі видання очікує на офіційний коментар штабу Зеленського з цього приводу.

При цьому, як наголошує УП, слід зазначити, що з інших постів того часу на сторінці Зеленської не можна зробити висновок, що вона займала проросійську позицію. На її сторінці того часу є кілька публікацій, які викривають російську пропаганду.

Водночас під оригінальним постом LifeNews багато проукраїнських та іронічних коментарів, його перепостили 1,8 тисяч разів, в тому числі ряд проукраїнських користувачів з метою викрити методи російських ЗМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.