ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові збиратимуть підписи щодо покращення транспортного сполучення мікрорайонів Знесіння та Підзамче

Вероніка Рой

|

Завтра, 20 квітня, в рамках фестивалю Zero Waste Fest 2019, який відбудеться з 12:00 – 18:00 у FESTrepublic, що на вул. Старознесенській, 24, громадська організація «За Якісний Транспорт» збиратиме підписи щодо покращення транспортного сполучення мікрорайонів Знесіння, Підзамче, а також інших актуальних транспортних питань. Про це ГО «За якісний транспорт» повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

 

«Члени нашої організації неодноразово звертались до міської ради Львова щодо покращення сполучення в цьому мікрорайоні, але на жаль, отримали відмову в заміні малих автобусів на великі комфортні автобуси на комунальному маршруті №20.  Зараз нас підтримують депутати, тому ми вважаємо, що спільними зусиллями із громадою мікрорайону і депутатами ми зможемо добитись покращення життя в цьому мікрорайоні, а саме: відновлення курсування автобусного маршруту №35, який вже не їздить декілька років, заміни малих автобусів на великі на маршруті №20, коригування нічних автобусних маршрутів, щоб захопити мікрорайон Підзамче, щоб оживити станцію Підзамче.

Глобально плануємо звернутись із листом до керівника Львівської залізниці щодо зупинки всіх поїздів на станції Підзамче, також в організації вбачають загрозу не впровадження е-квитка, тому плануємо збір підписів щодо створення паперового місячного проїзного документу на маршрутах ЛКП «Львівелектротранс» і ЛКП «АТП-1», – зазначив засновник ГО «МІКЦ «За Якісний Транспорт», Святослав Товстига.

Реклама партнерів

В організації закликають мешканців не стояти осторонь і прийти на збір підписів заради покращення сполучення в мікрорайоні Знесіння, Підзамче.

Як зазначають в організації, це не остатня зустріч із громадою. Наступні планують в мікрорайонах Рясне, Сихів (Іскра, Трильовського, Скрипника), Тракт Глиняний, Личаківська, Пасічна, Новий Львів.

Також волонтерів запрошують для збору підписів та звернень. Бажаючі можуть зголоситись, написавши на електронну скриньку: [email protected], або зателефонувавши за номером: 0673089781 до керівника громадської організації Романа Пасічного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.