ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні - дебати Порошенка і Зеленського. Де дивитись?

Соломія Григор'єва

|

Сьогодні, 19 квітня, на НСК «Олімпійський» мають відбутися дебати між двома кандидатами у Президенти України: діючим главою держави Петром Порошенком і новачком в політиці Володимиром Зеленським.

 

Відповідно до Закону України, передвиборні дебати проводяться напередодні «дня тиші» перед повторним голосуванням у прямому ефірі студії Громадського телебачення. Однак після оголошення результатів голосування в першому турі президентських виборів, Володимир Зеленський у відеозверненні запропонував Петру Порошенку провести дебати на НСК «Олімпійський», на що останній погодився.

Кандидати неодноразово висували один одному різні вимоги про час та умови проведення зустрічі, та все ж дійшли згоди зустрітися сьогодні о 19.00 на стадіоні.

Реклама партнерів

Відомо, що штаби політиків попередньо мали зустріч, на які узгодили деякі деталі дійства на НСК.


Передбачається, що онлайн-трансляція дебатів буде доступна на Facebook-сторінках кандидатів. Також більшість українських телеканалів уже заявили, що будуть транслювати у прямому ефірі дебати на стадіоні.

Додамо, що офіційні дебати, відповідно до законодавства та постанови ЦВК, мають відбутися також у цей день о 21.00 в ефірі Національної громадської телерадіокомпанії. Тривалість офіційних дебатів становить 60 хвилин. Прямий ефір йтиме на телеканалі «UA: Суспільне» і радіотрансляція на «UA: Українське радіо». Інші телеканали також можуть транслювати дебати безкоштовно. Попередньо Зеленський відмовився прийти на цей ефір, тому є шанс, що Порошенко буде «дебатувати» сам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.