ОСТАННІ НОВИНИ

На Личаківському кладовищі сьогодні вшановуватимуть пам'ять Ігоря Білозіра

Соломія Головіна

|

У день народження видатного українського артиста, лідера ВІА «Ватра» Ігоря Білозіра на Личаківському кладовищі вшанують пам’ять композитора. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

 

Поминальні заходи з нагоди 64-ої річниці від дня його народження розпочнуться сьогодні, 24 березня, о 12.00 на Личакові.

Довідка

Реклама партнерів

Ігор Білозір народився 24 березня 1955 року в місті Радехові у Галичині. Навчався в Радехівській ЗОШ № 1. Перші музичні композиції І. Білозіра виконував шкільний вокально-інструментальний ансамбль, а перший професійний запис відбувся у 1969 році на Львівському радіо в передачі «Мандрівний меридіан».

Навчався у Львівському музично-педагогічному училищі та Львівській консерваторії. Стажувався у США та Канаді.

Від 1977 року — керівник ВІА «Ритми Карпат» Львівського автобусного заводу, від 1979 — художній керівник і соліст ВІА «Ватра» Львівської обласної філармонії, що виконує більшість його пісень донині.

Побитий 8 травня 2000 року у кав’ярні «Цісарська кава», що на проспекті Шевченка у Львові. Внаслідок завданих травм 28 травня 2000 року помер у лікарні. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі (поле № 2).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.