ОСТАННІ НОВИНИ

Мінрегіон пропонує встановлювати ліфти у 4-поверхових будинках

Вероніка Рой

|

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує обов’язкове проектування ліфтів в нових житлових будинках поверховістю від 4-х поверхів. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

 

«Досі у наших ДБН щодо житлових будинків містяться застарілі норми щодо проектування ліфтів — обов’язкове їх встановлення в будинках заввишки 5 і більше поверхів. Ця норма міститься у ДБН 2005 року. Але сучасний світ ставить умови для підвищеної комфортності жителів будинків — у малоповерховій житловій забудові також мають бути вимоги до більш зручних та комфортних умов проживання людей. Тому ми наразі розглядаємо можливість оновити норми та рекомендувати проектувати ліфти у нових житлових будинках вище 3-х поверхів, а для будинків вище 4-х поверхів зробити це обов’язковою вимогою», — зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згідно з пропозицією, рекомендується встановлювати пасажирські ліфти у будинках від 3-х поверхів (або з висотою між основним і верхнім житловим поверхами більше 8 м), обов’язково ж планується їх встановлювати в будинках поверховістю від 4-х (або з умовною висотою 11,2 м).

Реклама партнерів

Відповідна пропозиція міститься у проекті нових ДБН В.2.2-Х:201Х “Житлові будинки. Основні положення”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.