ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова їдуть кращі каратисти Європи

Андрій Котенський

|

Олімпіада по-львівськи набирає обертів. З 16 по 17 березня у Львові відбудеться масштабний турнір з карате світового рівня «Lviv Open Cup». Свою майстерність на татамі демонструватимуть близько тисячі спортсменів з дев’яти країн світу. Про це Львісському порталу повідомили організатори заходу.

 

Один з найпрестижніших турнірів Європи увійде до програми «Відкриті Кубки Львова» й відбуватиметься на велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39 а).

Реклама партнерів

За словами Назарія Вітера, президента СК  «Самурай» та головного організатора змагань, на спортсменів та вболівальників очікують чимало приємних несподіванок. Урочисте відкриття турніру відбудеться 16 березня о 13:00.

«В Україні в основному змагання відбуваються на чотирьох татамі, а наші змагання – на шести. У перший день за головні призи змагатимуться діти з 8 до 13 років включно в усіх вагових та вікових категоріях. Наступного дня на татамі вийдуть кадети, юніори та дорослі», – повідомив Назарій Вітер.

Організатори переконують, що «це один з найкращих турнірів в Європі». Адже вперше у цьому році буде застосовано професійне освітлення, онлайн трансляцію з усіх татамі, повтори та застосування телевізійного екрану. Там глядачі і спортсмени зможуть спостерігати за усіма найцікавішими моментами змагань.

Очікується, що у турнірі візмуть участь більше однієї тисячі. Підтвердження на участь у турнірі дали дев’ять країн: Індія, Ізраїль, Чехія, Словаччина, Польща, Білорусь, Великобританія, Ірландія та Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.