ОСТАННІ НОВИНИ

Бібліотека на Мулярській запрошує львів’ян на обмін книжками

Соломія Головіна

|

Львів’ян запрошують у бібліотеку, що на вул. Мулярська, 2а, взяти участь у книгообміні: кожен приносить книгу з власної бібліотеки та може її обміняти та іншу. Захід розпочнеться 3 березня о 15.00. Про це повідомляють організатори у соцмережах.

 

«Потрібно прийти у зазначений час та принести з собою книги з власної бібліотеки, які вам вже не потрібні (прочитані, неактуальні, займають місце, невдало подаровані та ін.) та які ви готові обміняти на інші (ті, які принесуть інші учасники обміну)», – пояснюють організатори.

Для кого ця подія?

-для тих, хто любить читати та не уявляє своє життя без книг;

-для тих, хто любить вишукувати у букіністів книжкові новинки чи старинки;

-для тих, хто дбає про майбутнє нашої планети та вторинно використовує речі.

Для того, щоб всі учасники події були задоволені, а результат був позитивним, орагнізатори просять дотримуватись кількох простих правил:

-Участь у обміні безкоштовна, але нам буде приємно, якщо ви подаруєте у фонд бібліотеки 1 книгу (не обов’язково нову, але у хорошому стані та українською мовою – при реєстрації вже на самій події організатори події підкажуть, яку саме книгу з принесених вами варто віддати у бібліотеку, адже вони знають бібліотечний фонд).

-Мова та рік видання книг, які ви приносите на обмін, не мають значення, але змістове наповнення не повинно нести ідеологічних закликів та насилля. Книги мають зацікавити учасників події, несіть “як собі”, оминайте радянщину, адже головна ідея – знайти щось цікаве для себе та подарувати таку ж можливість іншому.

-Приносити книги можна під час події або заздалегідь залишити у організаторів заходу (Мулярська, 2а, IV поверх). Кожному учаснику буде видано картку з кількістю принесених ним книг рівноцінних обміну.

-Всі книги, що не знайдуть нових власників на обміні можуть бути забрані власниками або подаровані бібліотеці.

 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...