ОСТАННІ НОВИНИ

«Весна буде пізньою»: народний синоптик розповів, якої погоди чекати у березні

Вероніка Рой

|

В Україні лютий буде морозним, холодів варто чекати, зокрема, в середині місяця. У березні українцям слід чекати також морозної погоди. Про це «РБК-Україна» розповів народний синоптик Леонід Горбань

 

За його словами, після морозів наступить відлига. У другій половині останнього місяця зими в Україні буде невелика плюсова температура.

«Починаючи приблизно з 24 лютого, в Україні почнеться досить коротка відлига. В цей час температура сягатиме +2-4 градуси. Але ось вже в останні дні лютого настануть морози. Така холодна лютнева погода пізніше перейде і в перші числа березня», – говорить він.

Леонід Горбань додав, що морози триватимуть в березні, а весна в цьому році буде пізньою.

«Приблизно з 3 по 7 березня температура буде досягати мінус 13-14 градусів по північних областях. По Києву буде мінус 10-12. По півдню України йдуть окремі розрахунки, і там буде тепліше», – говорить він.

Потепління і плюсова температура, за його словами, в Україні вже з 18 березня, але не раніше.

«З 20 по 23 березня – нічні морози, приблизно мінус 3-4 градуси. Бо як значного тепла до кінця березня не прораховується. Позитиву чекати не доводиться! У березні опади будуть 5, 8 і 9 числа. Це в основному сніг. Після 15 березня буде в основному сніг з дощем, а після 20-го березня будуть йти тільки дощі”, – додає Горбань.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...