ОСТАННІ НОВИНИ

«Слуга народу 3» є передвиборчою агітацією і має бути оплачений Зеленським, - КВУ

Соломія Головіна

|

Комітет виборців України закликає кандидата у президенти, лідера студії «Квартал 95» Володимира Зеленського оплатити «Слугу Народу 3» із виборчого фонду. На їхню думку, показ стрічки під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація. Про це КВУ повідомляє у Facebook.

 

КВУ вважає, що показ відеофільму «Слуга Народу 3» є діяльністю, що спонукає виборців голосувати за В. Зеленського, який є виконавцем головної ролі у фільмі, а також кандидатом в президенти України.

«Крім того фільм «Слуга Народу 3» має політичну тематику, позитивно зображує діяльність художнього персонажа В. Зеленського, а його назва ідентична до назви політичної партії, висуванцем від якої є В. Зеленський на виборах президента», – зазначається у повідомленні.

Реклама партнерів

Також КВУ закликає Володимира Зеленського оплатити показ відеофільму «Слуга Народу 3» на телеканалах, що його транслюватимуть, із виборчого фонду кандидата в Президенти.

В іншому випадку, на переконання КВУ, це буде порушенням Закону «Про вибори Президента України», який забороняє фінансування матеріалів передвиборної агітації поза межами виборчого фонду кандидата.

«Схожа ситуація мала місце у 2018 році в Литві, де один з місцевих політиків частково оплатив зйомки серіалу, який позитивно висвітлював його діяльність. Головний герой серіалу був візуально схожий на політика, а також в серіалі позитивно згадувалося про його партію. Головна виборча комісія Литви визнала окремі епізоди фільму політичною рекламою із відповідними юридичними наслідками», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Прем’єра нового сезону серіалу «Слуга Народу» запланована на березень 2019 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.