ОСТАННІ НОВИНИ

Wizz Air підняв ціни на пріоритетну посадку та багаж

Андрій Котенський

|

Лоукост Wizz Air збільшив ціну на оплату послуги пріоритетної посадки та суттєво підняв ціну на реєстрований багаж, повідомляє Lowcostavia.com.ua.

 

Вартість WIZZ Priority (пріоритетної посадки) зазнала незначних змін – раніше ціна становила від 5 до 15 євро, а зараз становить від 5 до 17 євро.

А от за новий тип реєстрованого багажу до 10 кг тепер доведеться платити значно більше. Донедавна малий реєстрований багаж у Wizz Air коштував від 7 до 12 євро, а тепер Wizz Air збільшив ціну аж до 9 – 27 євро! Ціна залежить від напрямку та дати подорожі.

Отже, за реєстрований багаж у Wizz Air доведеться платити мінімум на 2 євро більше, а у деяких випадках різниця може сягати і 15 євро! Зміни вже набули чинності.

Нагадаємо, що 9 січня лоукост Ryanair теж підняв оплату за пріоритетну посадку та малий реєстрований багаж, але зміни не були такі суттєві і максимальне подорожчання становило 4 євро. Зауважимо, що ні Ryanair, ні Wizz Air жодним чином не повідомили про зміни на своїх сайтах чи сторінках у соціальних мережах.

У Wizz Air з 1 листопада 2018 року почали діяти нові правила перевезення ручної поклажі:

усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40x30x20 см, яка розміщується під сидінням попереду. Пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority, дозволено додатково взяти до салону валізу, розмір якої не перевищує 55x40x 23см.

Компанія Wizz Air також вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою 10 кг додатково до існуючих 20 та 32 кг.

Від чого залежить ціна на WIZZ Priority та реєстрований багаж?

Ціна на ці послуги у Wizz Air залежить від сезону, напрямку, а також від того, чи послуга додана під час купівлі квитка, чи згодом.

WIZZ Priority надає можливість взяти з собою в салон два предмети ручної поклажі (55x40x23 см і 40х30х20см).

Раніше ціна на пріоритетну посадку була в межах 5 – 15 євро, зараз мінімальна ціна залишилася 5 євро, зросла лише максимальна межа до 17 євро.

З листопада 2018 року Wizz Air запровадив новий тип реєстрованого багажу до 10 кг. Ціна на цей багаж була встановлена від 7 до 12 євро, а тепер мінімальна ціна зросла до 12 євро, а максимальна аж до 27 євро.

Також Wizz Air підняв ціну за реєстрований багаж вагою 20 та 32 кг. Мінімальна ціна на багаж вагою до 20 кг збільшилася з 14 до 15 євро, а на багаж до 32 кг – з 19 до 23 євро. Максимальна ж ціна тепер становитиме 50 – 72 євро. Якщо ж ви захочете докупити багаж в аеропорту, то доведеться заплатити фіксовану ціну 55 євро за валізу до 20 кг та 120 євро – за 32 кг.

Ви можете докупити послугу пріоритетної посадки на стійці реєстрації в аеропорту за 25 євро.

Що буде, якщо я прийду на посадку лише з малою ручною поклажею, але дещо більше дозволених розмірів?

Якщо персонал Візз Ейр попросить помістити у рамку для вимірювання вашу поклажу і вона туди не поміститься, то вам доведеться заплатити 25 євро і вашу ручну поклажу помістять в багажний відсік.

Що буде якщо я прийду на посадку з великою ручною поклажею, не оплативши жодну з перелічених послуг?

Вам доведеться заплатити 25 євро і вашу велику ручну поклажу помістять в багажний відсік. Зауважте, що якщо ваша ручна поклажа буде більшою за 55x40x23 см, то доведеться доплатити 60 євро.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...