ОСТАННІ НОВИНИ

Варфоломій закликав православних патріархів визнати автокефалію української церкви

|

Вселенський патріарх Варфоломій закликав патріархів та архієпископів автокефальних православних церков підтримати надання автокефалії Православній церкві України. Про це він написав у листі, передає УП із посиланням на OrtodoxiaInfo.

 

«Реалізація всіх [наших] зусиль очікується 6 січня, в день Богоявлення, на якому ми маємо намір надати Томос про автокефалію і провести спільну службу з предстоятелем автокефальної православної церкви [України]», – йдеться у листі Вселенського Патріарха Варфоломія до патріархів і архієпископів автокефальних православних церков.

Реклама партнерів

Зазначається, що на Фанар вже почали прибувати представники українського духовенства. Водночас ієрархи помісних православних церков повинні проаналізувати деталі листа, щоб продовжити роботу над визнанням нової церкви.

У листі Варфоломій закликав патріархів та архієпископів автокефальних православних церков визнати Українську церкву автокефальною.

«Якщо ми вирішимо ігнорувати наших братів, які переживають моменти агонії в Україні, ми не будемо мати ніякого виправдання у судний день», – наголосив Варфоломій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.