ОСТАННІ НОВИНИ

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру митрополиту Епіфанію

Андрій Котенський

|

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру новообраному ​предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію. Про це йдеться на офіційній сторінці українських пластунів у Фейсбук.

 

Церемонія передачі Вифлеємського вогню миру громаді Києва відбулася у Михайлівському Золотоверхому соборі.

Реклама партнерів

«Дякую вам за те, що ви робите таку добру справу: вже протягом 20 років привозите Вифлеємський Вогонь Миру до України напередодні Різдва Христового. Ми віримо, що це світло, яке лине з тієї печери, де народився наш Господь, принесе в Україну мир. Бо зараз Україна по-особливому потребує цього справедливого миру», — подякував пластунам митрополит Епіфаній.

Як відомо, уже 22 рік поспіль члени Пласту привозять Вифлеємський вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни, зокрема українським військовим на Сході.

«Ми хочемо відновити нашу територіальну цілісність, ми хочемо повернути Крим і ми віримо в це. І сьогодні ця блага вістка про принесення вогню миру надихає нас і далі наполегливо трудитись, вірити в перемогу. Бо з нами Бог. А там, де Бог, там завжди перемога», — наголосив глава Православної церкви України митрополит Київський і Всієї України Епіфаній.

Сьогодні Вифлеємський вогонь з рук пластунів отримають й львів’яни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...