Під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 14 грудня, прийняли рішення надання 100 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань 92 учасники антитерористичної операції.
Додамо, що цього року у рамках Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції 1 000 бійців зі Львова вже отримали таку одноразову матеріальну допомогу.
СПИСОК:
Галицький район | |
1 | Денисюк Василь Леонідович |
2 | Жиденко Олексій Володимирович |
3 | Мартин Іван Степанович |
Залізничний район | |
4 | Бешлей Степан Володимирович |
5 | Прокопчук Олександр Михайлович |
6 | Рожко Василь Васильович |
7 | Стратийчук Андрій Станіславович |
8 | Циріль Степан Васильович |
Личаківський район | |
9 | Богуш Павло Вячеславович |
10 | Даньчишин Ярослав Романович |
11 | Думченко Яків Вікторович |
12 | Ельмес Петро Яремович |
13 | Ільків Ігор Петрович |
14 | Квецко Василь Богданович |
15 | Ловга Віктор Іванович |
16 | Наконечний Сергій Петрович |
17 | Островський Микола Миколайович |
18 | Пацкун Василь Михайлович |
19 | Пода Валентин Олександрович |
20 | Слука Мар’ян Васильович |
21 | Тарасов Костянтин Олександрович |
22 | Ярига Ярослав Петрович |
Сихівський район | |
23 | Гром Володимир Михайлович |
24 | Гудз Олена Петрівна |
25 | Карпов Олександр Борисович |
26 | Лаба Іван Мирославович |
27 | Медвідь Дмитро Михайлович |
28 | Ратушняк Володимир Ярославович |
29 | Сікора Світлана Михайлівна |
30 | Черноморець Дмитро Ігорович |
31 | Шаламай Тетяна Вадимівна |
32 | Шимон Михайло Васильович |
33 | Шпак Назарій Богданович |
Франківський район | |
34 | Бахмат Максим Вікторович |
35 | Беньковський Андрій Анатолійович |
36 | Бугір Василь Богданович |
37 | Гавриш Станіслав Михайлович |
38 | Герасимов Дмитро Андрійович |
39 | Грицак Назар Романович |
40 | Прус Руслан Леонідович |
41 | Раповий Володимир Васильович |
42 | Сальніков Юрій Миколайович |
43 | Скобало Дмитро Володимирович |
44 | Солотинський Олег Ярославович |
45 | Чайка Андрій Миколайович |
46 | Шкробак Юрій Миколайович |
47 | Юрковський Олександр Олександрович |
Шевченківський район | |
48 | Гасюк Роман Степанович |
49 | Кава Михайло Богданович |
50 | Комісар-Цар Христина Юріївна |
51 | Косаняк Ярослав Степанович |
52 | Лєсков Андрій Олександрович |
53 | Марциняк Володимир Володимирович |
54 | Назаренко Артем Анатолійович |
55 | Падюка Юрій Богданович |
56 | Пастух Оксана Віорелівна |
57 | Притика Олег Олексійович |
58 | Стадник Орест Едуардович |
59 | Старушкевич Назарій Михайлович |
60 | Сушко В’ячеслав Миколайович |
61 | Хасанов Анатолій Абдусаітович |
62 | Хахула Орест Іванович |
Галицький район | |
1 | Карпінський Олег Вікторович |
Залізничний район | |
2 | Вань Ігор Михайлович |
3 | Вєшняков Сергій Віталійович |
4 | Виспянський Василь Михайлович |
5 | Латишев Олександр Олександрович |
6 | Рудь Сергій Олександрович |
7 | Салабай Віталій Андрійович |
8 | Шуліга Василь Іванович |
Личаківський район | |
9 | Колесник Костянтин Миколайович |
10 | Колесник Ольга Іванівна |
11 | Кузнєцов Олександр Павлович |
12 | Олим Андрій Анатолійович |
Сихівський район | |
13 | Боярський Роман Андрійович |
14 | Демчишин Андрій Русланович |
15 | Дриль Володимир Романович |
16 | Колосов Даниїл Костянтинович |
17 | Шкоропад Роман Ігорович |
Франківський район | |
18 | Бастріков Дмитро Миколайович |
19 | Дацко Ярослав Іванович |
20 | Домбровський Роман Володимирович |
21 | Драган Андрій Валерійович |
22 | Кантор Юрій Романович |
23 | Ковалевський Андрій Олексійович |
24 | Паславський Тарас Ігорович |
25 | Тиро Андрій Романович |
Шевченківський район | |
26 | Григор’єв Євгеній Олександрович |
27 | Задорожний Роман Максимович |
28 | Липко Андрій Володимирович |
29 | Равліковський Богдан Богданович |
Члени сім’ї померлого | |
30 | Пушак Іванна Михайлівна |
Пушак Іванна Михайлівна в інтересах малолітньої дитини Партика Анни Юріївни | |
Дзяна Елізабета Юріївна | |
Дробот Ярина Юріївна |
Соломія Головіна