ОСТАННІ НОВИНИ

Ожеледиця на дорогах області. Як водіям уникнути неприємностей під час мандрівки

Дарина Смеречанська

|

Патрульна поліція Львівщини попереджає водіїв про ожеледицю і закликає бути обережними.

 

Поради, як вберегтись від неприємностей під час мандрівки:

  1. Початок руху під час ожеледиці має бути плавним і м’яким. Намагайтеся встановити крісло так, щоб сидіти зручно і не забувайте пристебнутися ременем безпеки.
  2.  Рухаючись слизькою, примерзлою дорогою, намагайтеся їхати з постійною швидкістю. Заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами і перехрестями, а також світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами. В жодному разі не виїжджайте на дорогу на літній гумі! На автомобілі повинні бути встановлені зимові шини при температурі повітря плюс 5-7 градусів Цельсієм. До того ж, на всі чотири колеса повинні бути встановлені однакові шини. Це забезпечить однакове зчеплення всіх коліс з дорожнім покриттям.
  3. Найважливіше вимога – це дотримання дистанції. Дистанція повинна бути більше, ніж в інший час року. На дорозі, покритій льодом, намагайтеся рухатися по смузі з найбільш інтенсивним рухом, там, де їде більшість автомобілів, адже там лід тане швидше і рух там безпечніший.
  4.  Якщо вам потрібно зупинитися на зимовій дорозі, постарайтеся знайти місце, вільне від ожеледиці. Бажано не зупинятися на підйомах і спусках. Рушати з місця в таких місцях при поганому зчепленні дуже складно і може бути небезпечно. Перед підйомом вибирайте відповідну передачу і швидкість заздалегідь, щоб не додавати газ під час самого підйому. На слизькій дорозі покритій льодом можна втратити керованість й контроль над автомобілем.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...